🍂 Dostawa już od 9,90 zł! Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200 zł :) 🍂

O mnie

 

C z e ś ć ! 

Ale fajnie, że tutaj zajrzałeś i chcesz mnie poznać nieco bliżej! A więc... jestem Maja, i to ja stoję za wszystkimi projektami, które najprawdopodobniej zdążyłeś już obejrzeć, zaglądając w każdy zakamarek mojego sklepu :)

 

P o z w ó l ,  ż e  c o ś  C i  o  s o b i e  o p o w i e m

Przez całe moje życie pociągało mnie tak wiele rzeczy, że ciężko było odnaleźć mi się w czymkolwiek na 100%. Wydawało mi się, że wszyscy poza mną są w jakiś sposób określeni, i przez to źle się czułam ze swoją zmiennością. Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że brak stałości wcale nie jest czymś negatywnym, a wręcz przeciwnie - może przyczynić się do wielkich zmian w życiu! Każde doświadczenie, każde zainteresowanie nauczyło mnie czegoś, co mogę wykorzystać w miejscu, w którym jestem teraz.

Tak samo było z makramami - odkryłam je dość przypadkiem, będąc zajęta realizowaniem swojej innej pasji. Wisi mi to powstało w 2019 roku jako projekt, który z każdym dniem coraz mocniej wkradał się do mojego życia.

 

W i s i  m i  t o 

Niedługo po pierwszych próbnych projektach zaczęłam prowadzić instagram, na którym mogliście śledzić moje postępy oraz rozwój marki.

Na samym początku fascynowały mnie makramy klasyczne, ale szybko okazało się, że technika wyplatania pozwala również na coś więcej. Takim sposobem narodziły się makramy w stylu nowoczesnym, na których możecie znaleźć mnóstwo piękna w malarskim stylu oraz minimalistycznej inspiracji!

 

Z e s t a w y D I Y

Tworzenie makram nigdy nie miało być moim ostatecznym zajęciem. Po zdobyciu wiedzy oraz doświadczenia przyszedł w końcu czas na stworzenie zestawów DIY, czyli produktu, którego brakowało na naszym rynku. Kiedy zaczynałam swoja przygodę z makramą, szukałam ich wszędzie! Jakie było moje zdziwienie, kiedy przekonałam się, że na polskim ryku takich zestawów po prostu...nie było. To była luka, którą postanowiłam wypełnić.

Od tej pory wybór zestawów DIY sukcesywnie się powiększa. Kupując taki zestaw, otrzymujecie nie tylko produkt, który własnoręcznie stworzycie, ale także umiejętność, która zostanie z Wami na długo, a odpowiednio pielęgnowana, będzie się razem z Wami rozwijać!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl